Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pedagogika>Praktikos ataskaita: Švenčionių vidurinė mokykla

Praktikos ataskaita: Švenčionių vidurinė mokykla

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Įvadas. Švenčionių vidurinės mokyklos analizė. Švenčionių vidurinės mokyklos ugdymo funkcijos. Švenčionių vidurinės mokyklos registracijos pažymėjimas. Švenčionių vidurinės mokyklos darbuotojai. Švenčionių vidurinė mokykla - socialinės pagalbos koordinatorė. Veikla praktikos metu. Atliktų tyrimų rezultatai. Tyrimas: tarpusavio bendravimo problema Švenčionių vidurinėje mokykloje. Tyrimas: moksleivių tėvų apklausa dėl psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo ir prevencijos. Išvados. Pasiūlymai. Priedai (2).

Ištrauka

Mokykla yra ne tik ugdymo, bet ir auklėjimo įstaiga. Joje susiformuoja vaikų vertybės, požiūris ir elgesys. Išauklėti mokinį labai sunku, jeigu jis to nenori ir nerodo jokios iniciatyvos, bet sakoma ,,lenk medį kol jaunas". Vaikas mokykloje turi surasti, tokį užsiėmimą, kad nekiltų noras bastytis gatvėmis. Išreikšdami save per užsiėmimus, sportą ar kitokią veiklą, jie pažins save ir taps tikra asmenybė. Mokykloje, kad ir kokiame mieste ar rajone ji būtų, mokinys privalo jaustis joje saugus. Vienas iš svarbiausių mokyklos, kaip ugdymo institucijos, bruožų yra mokyklos bendruomenės tarpusavio santykiai (mokinių santykiai su bendraamžiais, su mokytojais, mokyklos administracija ir pan.) bei santykiai su aplinka – tėvais, vietos bendruomenėmis ir pan. Būtent glaudūs ir harmoningi vaikų tarpusavio santykiai bei jų santykiai su mokytojais, paremti bičiulyste, pagarba, bendrais interesais bei veikla, padeda sukurti mokykloje atmosferą, palankią asmenybės vystimuisi ir aukštų mokymosi rezultatų siekimui.
Švenčionių vidurinėje mokykloje mokosi 434 moksleiviai, o iš socialiai remtinų šeimų - 262 moksleiviai, 34 moksleiviai įtraukti į rizikos grupės sąrašą, 18 probleminių šeimų. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPedagogikos praktikos ataskaita
KategorijaPedagogika
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis91.24 KB
Autoriuseva
Viso autoriaus darbų16 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasVaišnoraitė
Švietimo institucijaUtenos kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktika vidurineje mokykloje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2012-06-27 IP: 78.63.122.100
    EMEMEM sako

    Jis bent jau geras kiek esi gavusi uz ji ?

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą