Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pedagogika>Pedagoginės praktikos psichologinė analizė: Šiaulių miesto gimnazija

Pedagoginės praktikos psichologinė analizė: Šiaulių miesto gimnazija

  
 
 
123456789
Aprašymas

Pedagoginės praktikos psichologinė (savi)analizė. Įvadas. Pedagoginė praktika atlikta Šiaulių miesto Stasio Šalkauskio gimnazijoje. Mokinių pažinimas. Mokymo veiklos analizė. Bendravimas su mokiniais. Konfliktai su mokiniais, mokytojais, draugais. Pedagoginių mokėjimų bei gebėjimų tobulinimas. Išvados apie mano pedagoginę veiklą.

Ištrauka

Man savo pedagoginę praktiką teko atlikti Šiaulių miesto Stasio Šalkauskio gimnazijoje. Kai sužinojau, jog teks praktiką atlikinėti būtent šioje mokymo įstaigoje, nuėjau į ją. Ėjau ne viena. Į tą pačią gimnaziją buvome paskirti tryse iš grupės. Jau nuo tos dienos jaučiausi drąsiau, nes žinojau, kad svetimoje aplinkoje galėsiu pamatyti ir savo grupiokų. Nors kaip teko pastebėti vėliau, su grupokiais beveik nesusidūriau.
Pati pirmoji diena mokykloje 2009 – 09 – 16. Nors praktika prasidėjo kiek vėliau (2009 – 09 – 21d.), gimnazijoje pasirodžiau anksčiau. Taip dariau todėl, kad reikėjo susitrati su mokyklos direktore ar mane priims atlikinėti praktiką. Eidama į susitikimą šiek tiek jaudinausi, nes pati esu ne šiauliete. Nelabai žinojau, kur yra pati gimnazija. Dieną prieš nuvykstant, pasinaudojusi internetiniu gimnazijos puslapiu, sužinojau adresą, atsispausdinau tvarkaraščius. Taip sužinojau, kokiu laiku vyksta pertraukos, kokiu – pamokos.
Buvau pasiruošusi keliauti į gimnaziją. Vos pravėrus duris pamačiau, kad vyksta pertrauka. Pakilus laipteliais mane pasitiko gimnazijos budinčioji. Pas ją reikėjo užsiregistruoti, pasisakyti kas esu, ko ir pas ką atėjau. Budinčioji buvo gan griežtai nusiteikusi, nesišypsojo, elgėsi šaltai, bet nukreipė mane ten, kur reikėjo. Jau po kelių akimirkų atsidūriau direktorės pavaduotojos kabinete. Pavaduotoja elgėsi priešingai – buvo labai šiltas žmogus. Be perstojo šypsojosi, trumpai paaiškino, kur rasti gimnazijos pagrindinius žmones (rštinę – sutartims patvirtinti, direktorę ir t.t.). Iš pradžių vyko pokalbis, kokias tikslais aš atėjau. Viską paaiškinus, buvau nuvesta į mokytojų kambarį. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPedagogikos praktikos ataskaita
KategorijaPedagogika
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis26.91 KB
AutoriusJurate
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasZambačevičienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasEdukologijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pedagogines praktikos psichologine analize Siauliu miesto gimnazija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2010-05-16 IP: 82.248.142.146
    Jurgita sako

    Labai geras darbas!

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą