Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pedagogika>Praktikos ataskaita: lopšelis-darželis "Pasaka"

Praktikos ataskaita: lopšelis-darželis "Pasaka"

  
 
 
123456789
Aprašymas

Ikimokyklinio ugdymo bandomoji ataskaita. Įvadas. Formalieji duomenys apie ugdymo įstaigą: ikimokyklinio ugdymo programos tiekėjas Vilniaus lopšelis-darželis "Pasakaitė". Svarbiausia pareiga: Mažų vaikų ugdymas. Profesinė kompetencija. Kurti vaikui sąlygas pajusti savo galimybes ir vertę individualizuojant ugdymą. Tirti vaikų poreikius. Atpažinti ligas, kuriomis dažniausiai serga vaikai, atpažinti sergantį vaiką. Valdyti ugdymo aplinkos kūrimo būdus, tinkamus tiek visai grupei vaikų, tiek kiekvienam vaikui. Atpažinti ugdytinio šeimos ypatumus, atsižvelgti į vaiko ugdymo šeimoje specifiką, vaiko individualumą. Planuoti sistemingai plėsti bendrąją kultūrinę, socialinę ir profesinę kompetenciją. Išvados.

Ištrauka

• Iikimokyklinio ugdymo programos tiekėjas–Vilniaus lopšelis-darželis "Pasakaitė".
• Įstaigos grupė – ikimokyklinio ugdymo įstaiga, tipas–lopšelis–darželis, juridinis statusas-juridinis asmuo, identifikavimo kodas-190022780.
• Lopšelio-darželio steigėjas-Vilniaus miesto savivaldybės taryba. Lopšelio-darželio veiklą koordinuoja Vilniaus savivaldybės administracijos Kultūros švietimo ir sporto departamento švietimo skyrius.
• Lopšelio-darželio buveinė-Taikos g. 30, LT-05248, Vilnius.
• Ugdymo kalba – lietuvių.
• Lopšelis-darželis "Pasakaitė" savo veiklą grindžia Lietuvos Respublikos Konstitucija, Švietimo ir kitais įstatymais , Vyriausybės nutarimais, vaiko teisių konvenija, Švietimo ir mokslo ministerijos bei steigėjo norminiais teisės aktais.
• Vilniaus lopšelio darželio atidarymas – 1984m. Rugsėjo 1d.
Lopšelis-darželis "Pasakaitė" yra Vilniaus miesto savivaldybės įstaiga, kuri įkurta Justiniškėse, Taikos g. 30 ir buvo atidaryta 1984 metais rugpjūčio 27 dieną. Kadangi pastatas buvo nestandartinis, o šiuolaikinis, modernus, panašus į pasakų pilį, 2000 metais gegužės 22d. Vaikų lopšeliui - darželiui buvo suteiktas vardas "Pasakaitė".
Vaikams duris darželis atvėrė 1984m. rugsėjo 1-ąją. Darželyje pradejo veikti šešios grupės: po vieną grupę 1-2 metų, 2-3 metų, 3-4 metų, 4-5 metų, 5-6 metų ir 6-7 metų vaikams. Administracinio korpuso pirmame aukšte įrengta jauki virtuvė su moderniais virtuviniais baldais, šaldytuvas ir elektrinė viryklė, medicinos kabinetas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPedagogikos praktikos ataskaita
KategorijaPedagogika
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis16.9 KB
AutoriusRamune
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasRasomavičienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasPedagogikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita lopselyje darzelyje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-3
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą