Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pedagogika>Elektroninės pažymių knygelės

Elektroninės pažymių knygelės

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Įvadas. Elektroninės pažymių knygelės. Pagalba ir tėvams ir mokiniams. Galimi sunkumai. Naujove nepatenkinti mokiniai. Mokykloms nieko nekainuos. Elektroninės pažymių knygelės pildymo instrukcija. Nuo ko pradėti? Kaip tvarkyti dienyną? Kaip tvarkyti dalykus, kurie vertinami ne pažymiais? Kaip vesti trimestrus (semestrus, pusmečius)? Kaip įsitikinti, ar mokinių tėvai gali matyti reikiamą informaciją? Elektroninės pažymių knygelės užkirs kelią melavimui. Elektroninių pažymių knygelių nori visos mokyklos. Projektą remia verslininkai. Išvados.

Ištrauka

Šiuo metu labai svarbus dalykas yra išsilavinimas. Tėvai yra suinteresuoti, kad vaikai baigtų mokslus, taip pat nori viską žinoti apie jų mokymąsi. Mano siūloma naujovė tai padėtų padaryti. Elektroninės pažymių knygelės jau yra įdiegtos keliose mokyklose, bet tai dar tik bandymai. Mano siūloma naujovė bus ta, kad tėvai bus informuoti apie vaikų mokymąsi SMS žinutėmis, taip pat kiekvienas mokytojas turės delninį kompiuterį ir pan.
Kovo 3d. Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, Kauno miesto meras Arvydas Garbaravičius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Darius Mockus ir AB "Lietuvos telekomas" generalinis direktorius Arūnas Šikšta pasirašė sutartį dėl eksperimento – "elektroninės pažymių knygelės" (informacinė sistema "Žinios") projekto įgyvendinimo Vilniaus ir Kauno mokyklose.
Elektroninės mokinių pažymių knygelės leis tėvams bet kuriuo metu iš kompiuterio, prijungto prie interneto, matyti savo atžalos mokymosi eigą, įvertinimus, dėstomų dalykų temas, namų darbus. Vaiko rezultatai atsispindės internete ir mobiliajame WAP funkciją turinčiame telefone. Mokiniai ir mokytojai į sistemą pateks įrašę asmeninius prisijungimo vardus bei slaptažodžius.

Mokyklose įdiegus internetines pažymių knygeles, informacija apie vaikų mokymosi rezultatus, pažangumą, lankomumą tėvus pasieks ir SMS žinutėmis. Kol kas ne visose naujoviškas pažymių knygeles įdiegusiose mokyklose yra galimybė duomenis apie moksleivio pažangumą ir mokymosi rezultatus siųsti SMS žinute.
Mano nuomone, internetinės pažymių knygelės už tradicines geresnės tuo, kad duomenys apie moksleivį perduodami operatyviai, be to, tiesioginis informacijos pateikimas užkerta kelią vaikų melavimui.
Patiems moksleiviams ši inovacija nėra labai naudinga, nes padidina jų kontrolę. Kita vertus, mokyklos internetinėje pažymių knygelėje jis gali matyti, kokie užduoti namų darbai, palyginti, kaip jam sekėsi mokytis mokslo metų pradžioje ir ko jis pasiekė jiems baigiantis.
Naujos internetinės sistemos "Žinios" panaudojimas bendrojo lavinimo ir profesinėse mokyklose leis tėvams daugiau žinoti apie savo vaikų pasiekimus mokykloje, mokytojams palengvins ir supaprastins ryšį su tėvais, o mokymo organizatoriams - optimaliau valdyti mokymo procesą.
Projekto įgyvendinimui numatoma pasitelkti ir struktūrinių Europos Sąjungos fondų lėšas. Visus mokytojus planuojama aprūpinti mobiliais mini kompiuteriais, kad galėtų valdyti duomenų bazę, o mokyklose bus įrengti interneto prieigos terminalai. Jie reikalingi tėvams ir vaikams, neturintiems kompiuterio namuose. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPedagogikos kursinis darbas
KategorijaPedagogika
TipasKursiniai darbai
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis17.9 KB
Autoriusraimis
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Elektronines pazymiu knygeles [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 8 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą