Išplėstinė paieška
 
 
 

Žaislai

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Žaislai ir jų įvairovė. Žaislų paskirtis. Trumpa žaislų istorija. Žaislų skirstymas. Žaislų laikymas. Kompiuteriniai žaislai. Televizijos įtaka ir koviniai žaidimai. Kaip teisingai parinkti vaikui žaislą? Žaislų sauga Lietuvoje. Žaislų saugos techninis reglamentas. Saugūs žaislai. Išvados.

Ištrauka

Žaislai - harmoningo vaikų auklėjimo priemonė. Žaislas - tai daiktas, su kuriuo vaikas žaidžia, bendrauja, tai gaminys ar medžiaga, kurie skirti vaikams iki keturiolikos metų naudoti. Žaislų yra daug ir įvairių. Seniau žaislai buvo vienoki, dabar - sudėtingesni, modernūs. Tačiau visais laikais vaikai žaidė .
Žaislų įvairovė didelė. Šiame referate kalbėsiu apie žaislų rūšis, jų paskirtį, naudą vaiko vystymuisi. Kadangi šiandien vis daugiau gaminama šiuolaikiškų žaislų, aptarsiu ir jų įtaką vaiko vystymuisi, tiek teigiamą, tiek neigiamą. Visi žinome, kad Lietuva importuoja žaislus iš kitų šalių. Kita šalis - kiti žaislai. Todėl labai svarbu, kad žaislai atitiktų saugos techninį reglamentą, todėl supažindinsiu su žaislų saugos reglamento reikalavimais, taikomiems žaislų vartojimui Lietuvoje. Rašydama referatą, skaičiau daug įvairios literatūros, kurioje kalbama apie žaislus, jų rūšis, poveikį vaikui. Manau, kiekviena šeima turėtų susipažinti su literatūra apie žaislus, kad atkreiptų dėmesį į, atrodo, tokius paprastus, bet dažnai nežinomus dalykus. Jei tėvai susipažins su žaislų grupėmis, jų paskirtimi, nauda ir žala, galės geriau pasirinkti, ką pirkti savo vaikams, bus priversti pagalvoti, kad žaislas ne tik daiktas, kuris užima vaiką ir netrukdo imtis savų reikalų, bet ir auklėjimo, bendravimo priemonė.

Šiandien mes kiekvienas suprantame, jog žaislai - reikalinga auklėjimo priemonė. Jei vaikai neturėtų žaislų, jie neišmoktų kordinuoti savo judesių, nebūtų kūrybingi, negalėtų realizuoti savo poreikių. Žaislai padeda išmokti suprasti pasaulį, pažinti aplinką, moko bendrauti, skatina kūrybiškumą, lavina fantaziją. Aišku, dabartiniai žaislai kiek kitokie negu seniau, bet jų paskirtis visada ta pati - mokyti ir auklėti. Ir nesvarbu, ar žaislas brangus, ar pigus, svarbu, kad žaislas būtų mėgstamas, kad vaikas juo džiaugtųsi, kad žaistų. Juk daugelis vaikų, ypač tie, kurių tėvai gyvena geriau ir gali vaikui nupirkti įvairių sudėtingų ir brangių žaislų, nevertina žaislų, jiems greitai nusibosta nupirkti žaislai, juos numeta ir dažniausiai žaidžia su itin paprastu žaislu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPedagogikos referatas
KategorijaPedagogika
TipasReferatai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis228.91 KB
AutoriusIngrida
Viso autoriaus darbų11 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Zaislai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2006-10-26 IP: 213.190.46.150
    vorpat sako

    GALĖTŲ BŪTI IŠSAMIAU, O ŠIAIP NORMALIAI

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 14 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą