Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pedagogika>Pedagoginė praktika: Žiežmarių vidurinė mokykla

Pedagoginė praktika: Žiežmarių vidurinė mokykla

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Užduotis" "Mokyklos dabarties ir jos vizijos apibūdinimas". Bendra informacija apie mokyklą. Mokyklos vizija. Mokyklos darbuotojai. Veikla. Specialusis ugdymas. Penktokų adaptacijos programa. Namų darbų krūvio tyrimai ir analizės. Papildomas ugdymas. Prevencinė veikla. Kultūrinė veikla. Savivaldos institucijos. Metodinė taryba. Mokyklos Taryba. Mokinių savivalda. Tėvų pagalba. Mokslas. Profiliai. Klasių komplektai. Lankomumas. Bendradarbiavimas. Bendros išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Pedagoginę praktiką atlikau Žiežmarių vidurinėje mokykloje. Iš pasirenkamų edukologijos katedros užduočių išsirinkau "Mokyklos dabarties ir jos vizijos apibūdinimas", nes norėjau plačiau pasidomėti Žiežmarių vidurinės mokyklos dabartimi: jos veikla, darbuotojų kvalifikacijomis, ugdymo planais, mokyklos santykiais su kitomis institucijomis, konkrečia veikla. Tokiu būdu norėjau susipažinti su mokyklos siekiamybėmis, edukaciniais privalumais ir trūkumais. Palyginti, kokia mokykla yra dabar ir kokia planuoja būti ateityje? Panagrinėjau daug informacijos, gautos iš mokyklos vadovybės ir patalpintos internetinėje svetainėje apie konkrečius svarstomus klausimus, praėjusių metų veiklos ataskaitas ir planus. Aprašiau Žiežmarių vidurinės mokyklos veiklą, darbuotojų kvalifikacijas, klasių komplektus, mokyklos tarybos veiklą – visą sistemą. Darbo pabaigoje pateikiau keletą pastebėjimų ir pasiūlymų susijusių su mokyklos ateities vizija.

Mokyklos tipas: bendrojo lavinimo mokykla
Mokomoji kalba: lietuvių kalba
Mokyklos direktorė: Ieva Mažulienė

Kaišiadorių rajono Žiežmarių vidurinė mokykla teikia priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą. Mokykla savo veiklą grindžia LR įstatymais ir kitais jos veiklą reglamentuojančiais teisės aktais. Mokykloje mokosi 697 mokiniai, juos moko 72 mokytojai. Mokykloje veikia metodinė taryba, mokinių prezidentūra ir mokyklos taryba.


Žiežmarių vidurinės mokyklos vizija yra - efektyvi, nuolat tobulėjanti, iniciatyvi mokykla, paruošianti jaunus žmones, galinčius rasti savo vietą darbo rinkoje. Mokykla kaip institucija siekia įgyvendinti šią viziją, tiksliau nuolatos tobulėti ir tobulinti ugdymo kokybę tam, kad užtikrintų moksleivių visapusišką lavinimą ir pilnutinės asmenybės formavimą.
Kiekviena mokykla yra antrinės socializacijos institutas, kuris rūpinasi ne tik mokslo reikalais, bet ir mokinio kaip visuomenės nario, doro piliečio ugdymu, jo paruošimu tolimesniam gyvenimui. Ne išimtis ir Žiežmarių vidurinė mokykla, kuri kaip viziją išsikėlė nuolatinį ir nepertraukiamą tobulėjimą, bei mokinių paruošimą darbo rinkai. Tai nereiškia, kad mokiniai nėra paruošiami, tačiau tobulumui ribų nėra, todėl ši vizija yra tarsi dinamiškumo užtikrinimas ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-02-06
DalykasPedagogikos referatas
KategorijaPedagogika
TipasReferatai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis358.56 KB
AutoriusZivile
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasStatauskienė
Švietimo institucijaLietuvos Edukologijos universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pedagogine praktika Ziezmariu vidurine mokykla [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2008-05-02 IP: 78.57.117.66
    as sako

    mokyklos vizija parasyta issamiai,, taciau neapsigaukit tai tik viena is daugelio pedagogines praktikos daliu.

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 12 puslapių 
  • Lietuvos Edukologijos universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Statauskienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-3
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą