Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pedagogika>Mokymasis visą gyvenimą

Mokymasis visą gyvenimą

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – paanalizuoti mokymosi visą gyvenimą įgyvendinimą Lietuvoje. Mokymasis visą gyvenimą Lietuvoje. Mokymosi visą gyvenimą samprata. Mokymosi visą gyvenimą esmė ir paskirtis. Mokymosi visą gyvenimą perspektyva ir galimybės Lietuvoje. Mokymąsi visą gyvenimą užtikrinantys dokumentai. Mokymosi visą gyvenimą užtikrinimo strategija. Mokymosi visą gyvenimą memorandumas. Išvados.

Ištrauka

Šiais laikais, jeigu esi jaunas žmogus, sunku įsivaizduoti visuomenę kitokią, negu ji yra dabar. Su kiekviena diena tobulėja technologijos, viskas keičiasi. Ne visos žmonių grupės gali naudotis informacijos technologijų teikiamomis galimybėmis. Tie, kurie negali ir nemoka naudotis naujomis informacijos technologijomis, nėra įgiję naujų įgūdžių, gali prarasti darbą arba jo nerasti ir būti išstumti iš visuomenės. Kadangi žinios ir informacija svarbiu veiksniu, vis daugiau galios įgyja tie, kurių rankose sukaupta informacija ir kurie geba sparčiai pasinaudoti informacijos technologijomis įvairiose srityse. Nesunku suprasti, kad ir informacija, ir žinios yra nematerialios vertybės. Pasaulis žengia į informacijos amžių. Kažkada buvo agrarinė visuomenė, vėliau - industrinė, o dabar gimsta informacinė.
Informacinė visuomenė - tai atvira, išsilavinusi, nuolat besimokanti ir mokėjimu (žiniomis) savo veiklą grindžianti visuomenė, kurios nariai turi galimybę ir geba visose savo veiklos srityse efektyviai naudotis šiuolaikinių informacinių technologijų priemonėmis, šalies ir pasaulio kompiuterizuotais informacijos ištekliais, o valstybės ir savivaldybių institucijos, pasitelkdamos šias priemones ir išteklius,- priimti sprendimus, garantuoti gyventojams prieinamą ir patikimą viešąją informaciją.
Globalizacija, informacijos plėtra, sparti kaita, visuomenės išsiskaidymas – tai iššūkiai, į kuriuos pirmoji turi atsakyti švietimo sistema, nes visuomenines priedermes švietimas atliks tik tuomet, kai jo raida lenks bendrąją visuomenės raidą. Mokymasis visą gyvenimą tampa pagrindiniu švietimo principu.
Šio darbo tikslas – paanalizuoti mokymosi visą gyvenimą įgyvendinimą Lietuvoje.
Uždaviniai:
• paanalizuoti mokymosi visą gyvenimą sampratą, esmę ir paskirtį;
• apžvelgti mokymosi visą gyvenimą perspektyvas ir galimybes Lietuvoje;
• paanalizuoti mokymąsi visą gyvenimą reglamentuojančius dokumentus;
• išanalizuoti mokymosi visą gyvenimą užtikrinimo strategiją;
• aptarti mokymosi visą gyvenimą memorandumo įgyvendinimą Lietuvoje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPedagogikos referatas
KategorijaPedagogika
TipasReferatai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai10 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis22.89 KB
AutoriusDAIVA
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaUtenos kolegija
FakultetasSveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Mokymasis visa gyvenima [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 13 puslapių 
  • Utenos kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą