Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pedagogika>Nedrausmingo mokinių elgesio priežastys

Nedrausmingo mokinių elgesio priežastys

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Drausmės palaikymo problemos. Nedrausmingo mokinių elgesio priežastys. Nuobodulys. Motyvacijos mokytis trukumas. Susidomėjimo mokomaisiais dalykais trūkumas. Specialieji poreikiai. Klasės draugų spaudimas.Savikontrolės stoka. Emociniai ir elgesio sunkumai. Dėmesio sutrikimas. Mokymosi sunkumai. Nedrausmingai besielgiančių mokinių tikslai. Mokytojo savybių įtaka drausmės problemoms klasėje. Drausmės palaikymo galimybės. Drausmės palaikymo klasėje būdai. Drausmės modeliai. Išvados.

Ištrauka

Šiuolaikinėje mokykloje drausmės palikymo tema labai aktuali. Nedrausmingumas, triukšmas ir konfliktai trukdo dirbti tiek mokytojui tiek mokiniams, todėl svarbu ieškoti būdų kaip palaikyti drausmę klasėje. Įprasta manyti, kad triukšmaujantys, nepaklusnūs vaikai yra tiesiog išdykę neklaužados, tačiau nedrausmingas elgesys dažnai slepia kur kas rimtesnes mokinių ar net pačių mokytojų problemas. Dažnai blogai besielgiantys mokiniai suteikia mokytojui grįžtamąją informaciją apie jo daromas klaidas. Tai nereiškia, kad mokiniai su drausmės problema neturi nieko bendra. Žinoma turi. Tačiau mokytojas privalo suprasti, kad ir jis prisideda prie klasėje atsirandančių sunkumų.
Kadangi drausmės palaikymo problema labai aktuali, ja domėjosi nemažai autorių. Tarp jų: Eric Jensen, Gintaras Chomentauskas, Jan-Uwe Rogge, Laima Kyburienė, Nijolė Strulienė, Roma Vida Pivorienė, Sue Cowley ir kiti.
Mano darbo tikslas – atskleisti nedrausmingo mokinių elgesio priežastis. Išnagrinėti mokinių netinkamos elgsenos tikslus. Mokiniai iš prigimties nėra blogi ar geri, todėl reikia ieškoti priežasčių, kurios skatina juos vienaip ar kitaip elgtis. Taip pat išskirti blogas mokytojų savybes ir klaidingus elgesio aspektus, kurie gali sudaryti prielaidas klasėje atsirasti nedrausmingumui.
Uždavinai: apibūdinti metodus, kuriais galima sudrausminti mokinius. Rasti būdus, kurie padėtų išvengti nedrausmingo elgesio ar su juo kovoti. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPedagogikos referatas
KategorijaPedagogika
TipasReferatai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis21.06 KB
Autoriuseeeagle
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasJautakytė
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
FakultetasPedagogikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Nedrausmingo mokiniu elgesio priezastys [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 12 puslapių 
  • Klaipėdos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Jautakytė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą