Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pedagogika>Papildomojo ugdymo aptartis: Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Papildomojo ugdymo aptartis: Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Aprašymas

Mokinių klubai, organizacijos mokykloje. Jų veikla. Mokinių kūrybinė veikla ( konkursai, projektai, olimpiados). Mokinių savivaldos sistema. Veikla per paskutiniuosius mokslo metus. Neformalus ugdymas mokykloje.

Ištrauka

Klubo statusą Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje turi du užsiėmimai - tai Šokių studija "Salvė" bei Sveikos gyvensenos klubas "Mens sana in corpore sano". Abu klubus įkūrė gimnazijos mokytojos. Šokių studija su vadove Loreta Zabalujeva priešakyje šiemet švęs savo penkerių metų jubiliejų. Šokių studiją lanko nemažas būrys mokyklos mokinių, tiesa, didesnį susidomėjimą šokiu demonstruoja mergaitės. Šokių studijoje mokoma įvairių šokių, nuo svajingo ir lėto valso iki uždegančio tango, rumbos, čia- čia ir kitų. Taip pat, reikia paminėti, kad studijos vadovė neapsiriboja vien šokiais, su grupe ji taip pat kuria spektaklius, naujasis grupės darbas - spektaklis "Broliai Bliuzai" jau susilaukė nemažo žiūrovų dėmesio ir palaikymo. Per savo kolektyvo veiklos laikotarpį šokėjai spėjo pasirodyti ir pelnyti apdovanojimus festivaliuose "Ant stogo", "Norim kilt", taip pat dalyvavo tarptautiniame projekte "Dance revoliution", koncertavo Austrijoje, Latvijoje, Lenkijoje. Savo pasirodymus rengia įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Per metus šokėjai su savo programomis žiūrovams padovanoja apie dvidešimt koncertų.
Sveikos gyvensenos klubą įkūrė biologijos mokytoja Gintutė Durtinevičienė. Būrelio tikslai - padėti jaunimui ugdyti atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, teikti žinių ir kurti sveiko gyvenimo nuostatų sistemą bei formuoti įgūdžius, padedančius ugdyti, stiprinti ir gerinti sveikatą. Būrelio iniciatorė bei nariai stengiasi suburti visus sveika gyvensena, menine saviraiška bei žiniasklaida besidominčius moksleivius, pedagogus ir visuomenės atstovus, organizuoti laisvalaikį suteikiant galimybes gilinti sveikos gyvensenos žinias, plėtoti jaunimo dvasinių ir kultūrinių galimybių realizavimą, skatinti saviraišką. Sveikos gyvensenos klubas "Mens sana in corpore sano" organizuoja mokykloje įvairias prevencines akcijas, kaip pavyzdžiui, "Diena be nikotino", šviečiamuosius renginius ne tik mokykloje, bet ir rajone, taip pat spaudoje. Organizuoja projektus propaguojančius sveiką gyvenseną, paskutinis darbas - projektas "Nerūkanti klasė" , kurio metu viena išrinkta klasė atstovaus mokyklą rajoniniuose nerūkymo renginiuose, konkursuose, skelbs nerūkymo idėją šeimoje, mokykloje bei mieste. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPedagogikos analizė
KategorijaPedagogika
TipasAnalizės
Apimtis4 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis9.92 KB
AutoriusNeringa
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaLietuvos Edukologijos universitetas
FakultetasPedagogikos ir psichologijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Papildomojo ugdymo aptartis Lazdiju Motiejaus Gustaicio gimnazija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Analizės
  • 4 puslapiai 
  • Lietuvos Edukologijos universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą