Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pedagogika

Pedagogika (1578 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Ugdymo veiksnių įtaka vaiko socializacijos procese

  Įvadas. Analitinė dalis. Bendroji vaikystės socializacija. Tėvo vaidmuo. Charakteris. Kūdikystė. Vaikystė. Paauglystė. Šeimos modelis iki XX amžiaus pradžios. Šeimos modelis šiandien. Išvados.
  Pedagogika, referatas(7 puslapiai)
  2008-04-16
 • Ugdytinių mikroklimato kūrimas ir jį lemiantys veiksniai

  Mokymosi procesas. Mokymosi aplinka ir motyvacija. Tinkamos mokymosi aplinkos kūrimas moksliniu požiūriu. Laiko ir erdvės panaudojimas tinkamo mikroklimato kūrimui. Ugdytinių tarpusavio santykiai. Išvados.
  Pedagogika, referatas(7 puslapiai)
  2005-10-19
 • Ugdytinių požiūris į žalingus įpročius

  Santrauka. Grafikų, lentelių, priedų sąrašas. Įvadas. Edukologijos subkultūrinė raida. Edukologijos mokslo objekto genezė. Ugdytinių charakteristika ir jų lavinimo metodų lyginamoji analizė. Žalingų įpročių vieta šiuolaikiniame pasaulyje. Žalingų įpročių dominuojanti samprata ir jos ištakos. Psichikos sutrikimai, sukelti žalingu įpročių atsiradimo priežastimi. Ugdytinių požiūrio į žalingus įpročius tyrimas. Ugdytinių požiūrio į žalingus įpročius tyrimo edukologinė metodika. Tiriamieji. Ugdytinių požiūrio į žalingus įpročius tyrimo rezultatų analizė. Išvados. Priedai (anketa).
  Pedagogika, diplominis darbas(34 puslapiai)
  2006-04-27
 • Ugdytinių ugdymo(si) motyvacijos pedagoginiai aspektai

  PowerPoint pristatymas. Ugdymas. Ugdymo tikslas. Motyvacija. Motyvaciją žadinančios mokymo technikos. Motyvaciją mažina.
  Pedagogika, pristatymas(9 skaidrės)
  2007-05-10
 • Ugdytojų bendravimas ir bendradarbiavimas ugdant agresyvius vaikus

  Įvadas. Agresija ir jos rūšys. Agresyvaus elgesio priežastys. Agresyvių vaikų bruožai. Ugdytojų bendravimas ir bendradarbiavimas ugdant agresyvius vaikus. Išvados.
  Pedagogika, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-24
 • Ugdomoji geografijos pamokos analizė: elektros energija

  Bendrosios žinios apie pamoką. Pamokos protokolas. Pamokos analizė. Pamokos struktūros ir tikslų atitikimas. Racionalus laiko panaudojimas. Mokinių veiklos krūvio paskirstymas. Pamokos turinio apimtis. Lavinamasis ir auklėjamasis efektyvumas. Mokymo metodai, jų naudojimo efektyvumas. Pamokos organizavimas. Mokytojo ir mokinių santykiai. Auklėjimo principų laikymasis.
  Pedagogika, analizė(6 puslapiai)
  2007-12-15
 • Ugdomoji pamokos analizė

  Pirma pamoka. 5 klasė. Istorijos pamoka. Pamokos tema. Pamokos tikslas. Įvadas. Mokomoji medžiaga. Mokomieji metodai. Mokinių aktyvumas. Vaizdumas. Pamokos stebėjimas. Bendrosios išvados apie pamoką.
  Pedagogika, analizė(6 puslapiai)
  2006-01-23
 • Ugdomoji pamokos analizė (10)

  Bendros žinios apie pamoką. Pamokos protokolas. Pamokos analizės schema. Pasirengimas pamokai. Racionalus laiko panaudojimas, mokinių veiklos krūvio paskirstymas. Pamokos turinio apimtis. Lavinamasis ir auklėjamasis efektyvumas. Mokymo metodai, jų naudojimo efektyvumas. Pamokos organizavimas. Mokytojo ir mokinių santykiai. Auklėjimo principų laikymasis per pamoką. Auklėjimo metodų panaudojimas, efektyvumas. Bendros išvados, pasiūlymai pamokai tobulinti.
  Pedagogika, analizė(9 puslapiai)
  2007-03-28
 • Ugdomoji pamokos analizė (11)

  Bendros žinios apie pamoką. Pamokos protokolas. Pamokos analizės schema. Pasirengimas pamokai. Racionalus laiko panaudojimas, mokinių veiklos krūvio paskirstymas. Pamokos turinio apimtis. Lavinamasis ir auklėjamasis efektyvumas. Mokymo metodai, jų naudojimo efektyvumas. Pamokos organizavimas. Mokytojo ir mokinių santykiai. Auklėjimo principų laikymasis per pamoką. Auklėjimo metodų panaudojimas, efektyvumas. Bendros išvados, pasiūlymai pamokai tobulinti.
  Pedagogika, analizė(7 puslapiai)
  2007-03-28
 • Ugdomoji pamokos analizė (12)

  Bendros žinios apie pamoką. Pamokos protokolas. Pamokos analizės schema. Ugdomasis renginys. Renginio plano schema. Išplėstinis planas. Renginio eiga. Renginio analizė.
  Pedagogika, analizė(6 puslapiai)
  2007-04-03
 • Ugdomoji pamokos analizė (13)

  Bendrosios žinios apie pamoką. Pamokos protokolas. Pamokos analizės schema. Pamokos struktūros ir tikslų atitikimas. Racionalus laiko panaudojimas. Mokinių veiklos krūvio paskirstymas. Pamokos turinio apimtis. Lavinimasis ir auklėjimasis efektyvumas. Mokymo/si metodai, jų naudojimo efektyvumas. Pamokos organizavimas (mokytojo ir mokinių darbo derinimas, instruktavimas, stebėjimas, grupinio ir individualaus darbo derinimas).
  Pedagogika, analizė(5 puslapiai)
  2007-06-27
 • Ugdomoji pamokos analizė (14)

  Bendros žinios apie pamoką. Dalykas: Pilietinės visuomenės pagrindai. Mokytojas. Pamokos tema: Teisinė valstybė. Pamokos tikslai. Pamokos tipas. Metodai. Priemonės. Pamokos protokolas. Pamokos dalys ir laikas. Mokytojo veikla. Mokinio veikla. Pastabos. Pamokos analizė. Pamokos struktūros ir tikslų atitikimas. Racionalus laiko panaudojimas. Mokinių veiklos krūvio paskirstymas. Pamokos turinio apimtis. Lavinamasis ir auklėjamasis efektyvumas. Mokymo metodai, jų naudojimo efektyvumas. Pamokos organizavimas (mokytojo ir mokinių darbo derinimas, instruktavimas, stebėjimas, grupinio ir individualaus darbo derinimas). Mokytojo ir mokinių santykiai. Bendros išvados, pasiūlymai pamokai tobulinti.
  Pedagogika, analizė(7 puslapiai)
  2008-02-06
 • Ugdomoji pamokos analizė (15)

  Bendrosios žinios apie pamoką. Klasė. Dalykas. Mokytojas. Pamokos tema: Tarptautinės organizacijos. Pamokos tikslai. Pamokos tipas. Metodai. Priemonės. Pamokos protokolas. Pamokos analizė. Pamokos struktūros ir tikslų atlikimas. Racionalus laiko panaudojimas. Mokinių veiklos krūvio paskirstymas. Pamokos turinio apimtis. Lavinamasis ir auklėjamasis efektyvumas. Mokymo/si metodai, jų naudojimo efektyvumas. Pamokos organizavimas. Mokytojo ir mokinių santykiai. Auklėjimo principų laikymasis. Išvados.
  Pedagogika, analizė(6 puslapiai)
  2008-02-26
 • Ugdomoji pamokos analizė (16)

  Bendros žinios apie pamoką. Klasė. Dalykas. Mokytoja. Pamokos tema. Lentelė: Pamokos tikslai. Pamokos tipas. Metodai. Priemonės. Pamokos protokolas. Pamokos dalys ir laikas. Mokytojo veikla. Mokinio veikla. Pastabos. Pamokos analizė.
  Pedagogika, pavyzdys(5 puslapiai)
  2008-12-01
 • Ugdomoji pamokos analizė (17)

  Bendros žinios apie pamoką (surašoma prieš pamoką pasikalbėjus su mokytoju). Klasė: 3A. Dalykas: teisės pagrindai. Pamokos protokolas. Lentelė: Pamokos grandys/laikas, Mokytojo veikla, Mokinio veikla, Pastabos. Pamokos analizės schema. Pamokos tikslų ir struktūros atitikimas. Mokytojos pasirengimas pamokai. Racionalus laiko panaudojimas. Mokinių veiklos krūvio paskirstymas. Pamokos turinio apimtis. Lavinamasis ir auklėjamasis efektyvumas. Mokymo(si) metodų efektyvumas. Mokytojos ir mokinių santykiai. Vertinimas pamokoje. Išvados.
  Pedagogika, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-05-27
 • Ugdomoji pamokos analizė (18)

  Bendrosios žinios apie pamoką. Dalykas: matematika. Pamokos protokolas. Lentelė: Pamokos dalys ir laikas; Mokytojo veikla; Mokinio veikla; Pastabos. Pamokos analizės schema. Pamokos struktūros ir tikslų atitikimas. Racionalus laiko panaudojimas. Mokinių veiklos krūvio paskirstymas. Pamokos turinio apimtis. Lavinamasis ir auklėjamasis efektyvumas. Mokymo/si metodai, jų naudojimo efektyvumas. Pamokos organizavimas (mokytojo ir mokinių darbo derinimas, instruktavimas, stebėjimas, grupinio ir individualaus darbo derinimas). Mokytojo ir mokinių santykiai. Auklėjimo principų laikymasis.
  Pedagogika, namų darbas(6 puslapiai)
  2011-02-07
 • Ugdomoji pamokos analizė (19)

  Bendrosios žinios apie pamoką. Dalykas: Lietuvių kalba (gimtoji). Pamokos protokolas. Pamokos analizės schema.
  Pedagogika, pavyzdys(5 puslapiai)
  2012-01-25
 • Ugdomoji pamokos analizė (2)

  Bendrosios žinios apie pamoką. pamokos protokolas. Pamokos analizės schema. Pamokos struktūros ir tikslų atitikimas. Racionalus laiko panaudojimas. Mokinių veiklos krūvio paskirstymas. Pamokos turinio apimtis. Lavinamasis ir auklėjamasis efektyvumas. Pamokos organizavimas (mokytojo ir mokinių darbo derinimas, instruktavimas, stebėjimas, grupinio ir individualaus darbo derinimas). Mokytojo ir mokinių santykiai. Auklėjimo principų laikymasis.
  Pedagogika, analizė(5 puslapiai)
  2006-04-03
 • Ugdomoji pamokos analizė (3)

  Bendrosios žinios apie pamoką. Pamokos protokolas. Pamokos analizė.
  Pedagogika, pavyzdys(7 puslapiai)
  2006-06-08
 • Ugdomoji pamokos analizė (4)

  Bendrosios žinios apie pamoką. Pamokos protokolas. Pamokos analizės schema.
  Pedagogika, analizė(4 puslapiai)
  2006-06-12
Puslapyje rodyti po