Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pedagogika

Pedagogika (1578 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Joninių šventės organizavimas

  Tema. Forma. Auditorija (7- 10 klasių mokiniai). Temos motyvavimas. Tikslai, uždaviniai. Paruošiamieji darbai. Priemonės. Renginio eiga. Pritaikymo Galimybės. Vietovė, kur švenčiama. Mokytoja pasakoja apie jonines. Dainos tekstas. Burtai.
  Pedagogika, pavyzdys(11 puslapių)
  2007-10-11
 • Jono Jablonskio pedagoginė veikla

  Įvadas. J. Jablonskio gyvenimas. Pedagoginis darbas. Mintauja. Vilnius. Panevėžys. Brestas. Veližas. Voronežas. Kaunas. Išvados.
  Pedagogika, referatas(10 puslapių)
  2006-10-12
 • Jono Laužiko gyvenimas, pedagoginės idėjos ir veikla

  Įvadas. Jonas Laužikas. J. Laužiko gyvenimo kelias – pedagogo, teoretiko, praktiko kelias. Jono Laužiko veikalai. Darbas J. Laužikui buvo prigimtinė žmogaus pareiga. J. Laužikas buvo humaniškas ir darbštus, taktiškas su visais žmonėmis. Laužiko pedagoginis palikimas. Norint gerai pažinti mokinius įvairiais metodais, reikia organizuoti kompleksinius tyrimus. Išnašos.
  Pedagogika, referatas(17 puslapių)
  2006-12-04
 • Jono Laužiko veikla

  Įvadas. J. Laužiko gyvenimas, veikla ir pedagoginės idėjos. Švietimo integracijos pagrindai. Pagrindinės ugdymo sąvokos. Socialinė Švietimo apspranga. Šeimos grindžiamoji apspranga. Tėviškė kaip integruojanti idėja. Tauta kaip istoriniai kultūrinė apspranga. Švietimo visuotinumas kaip socialinė integracija. Individualaus priėjimo principas pedagoginiame procese istoriniu požiūriu. Išvados.
  Pedagogika, referatas(10 puslapių)
  2006-05-04
 • Judrieji žaidimai

  Judriųjų žaidimų esmė ir bruožai. Judriųjų žaidimų klasifikacija. Judriųjų žaidimų klasifikavimas pagal jų raidą ir apibendrinančius veiksmus. Meškerioti. Jutimų lavinimo žaidimas. Tikslus smūgis.
  Pedagogika, konspektas(4 puslapiai)
  2006-06-12
 • Juozas Miltinis - pedagogas

  Įvadas. Tema. Problema. Adresatas. Kelio pradžia. Požiūris į gyvenimą. Teatras ir pedagogika. Išvados.
  Pedagogika, referatas(6 puslapiai)
  2008-01-11
 • Kaip apsaugoti vaikus nuo priklausomybių

  Įvadas. Paauglių narkotinių medžiagų vartojimo priežastys. Kodėl jie tai daro. Priklausomybių prevencija. Tėvų galia. Kaip tėvai gali padėti savo vaikams. Narkotinių medžiagų vartojimo prevencija mokykloje. Kaip kalbėti su moksleiviais apie priklausomybę sukeliančias medžiagas. Išvados.
  Pedagogika, referatas(9 puslapiai)
  2006-10-18
 • Kaip aš suvokiu idealaus mokytojo modelį

  Kaip aš suvokiu idealaus mokytojo modelį? Sąvokos. Idealus mokytojo asmenybės modelis. Teigiami bruožai. Mokytojui svarbiausia.
  Pedagogika, referatas(6 puslapiai)
  2008-02-18
 • Kaip galima edukologija kaip mokslas

  Įvadas. Ugdymo mokslo objektas ir raida. Edukologijos ir pedagogikos sąvokos. Ugdymo mokslo struktūra ir dalykas. Ugdymo mokslo raida ir santykis su kitais mokslais. Žvilgsnis į šiuolaikinės ugdymo filosofijos kryptis. Nuo pragmatizmo iki socialinio rekonstrukcionizmo. Egzistencinė ir fenomenologinė ugdymo filosofija. Analitinė ugdymo filosofija. Postmodernizmas. Išvados. Ugdymo metodai. Teksto interpretacija. Žaidimas. Sokratiškasis dialogas. Dekonstrukcija. Ugdymo tikslas.
  Pedagogika, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-05-06
 • Kaip mokytis

  Taisyklės, padėsiančios besimokančiam moksleiviui (studentui) neprarasti energijos, būti žvaliam. Tai sugebėjimas derinti darbą su poilsiu.
  Pedagogika, namų darbas(6 puslapiai)
  2005-08-19
 • Kaip mokytis (2)

  PowerPoint pristatymas. Kaip mokytis? Pamokos aprašymas. Rezultatas. Išvados. Kaip mokytis? Atmintinė. Dėmesio sutelkimas. Neįdomi istorija? Neįdomi biologija ar geografija? Teksto supratimas. Kas ir kaip gali tau padėti. Įsiminimo technika. Patarimas. Bendras metodas.
  Pedagogika, pristatymas(18 skaidrių)
  2006-05-23
 • Kaip sūnų išauklėti doru žmogumi (be tėvo šeimoje)

  Įvadas. Vertybių ir moralės ugdymas. Moralė ir drausmė. Kas yra drausmė? Kokie drausminimo padariniai? Kodėl vaiką reikėtų drausminti? Universali drausmė. Rūpestis visu pasauliu. Kaltės jausmas ir vieniša mama. Veidmainiavimo pavojus. Kaip būti teisingai. Berniukui nėra į ką lygiuotis. Motinai tenka imtis ir tėčio funkcijų. Pateikiame priežastis, kodėl vaiko interesai geriausiai tenkinami jam augant su motina ir tėvu. Išvados.
  Pedagogika, referatas(10 puslapių)
  2009-02-23
 • Kaip ugdyti pilietiškumą

  Kaip ugdyti pilietiškumą. Pilietiškumo ugdymo prielaidos. Kultūrinės prielaidos. Dorinės ir psichologinės prielaidos. Patirties kaupimas. Pagrindiniai ugdymo tikslai.
  Pedagogika, referatas(5 puslapiai)
  2006-03-03
 • Kaišiadorių rajono lankomi objektai, saugomos teritorijos ir jų panaudojimas geografijos mokyme

  Įvadas. Tikslas: Atlikti Kaišiadorių rajono lankomų objektų ir saugomų teritorijų analizę ir gautą informaciją panaudoti geografijos ugdyme. Uždaviniai. Darbo metodika. Saugomos teritorijos ir lankomi objektai. Saugomų teritorijų ir lankomų objektų samprata. Saugomų teritorijų rūšys. Kaišiadorių rajono saugomos teritorijos ir lankomi objektai. Gamtos paveldo objektai. Laukagalio akmuo. Darsūniškio mineralinis šaltinis. Dovainonių atodanga. Svarbiausios kultūros paveldo vertybės. Darsūniškio vartai – koplytėlės. Paparčių vienuolynas. Kaišiadorių rajono gamtos ir kultūros paveldo pritaikymas geografijos mokyme. Išvados. Priedai (4).
  Pedagogika, kursinis darbas(28 puslapiai)
  2009-02-25
 • Kalbos didaktikos pamokos planas: e-ia rašyba galūnėse

  Metrika. Pamokos situacija. Pamokos eiga. Priedai (10).
  Pedagogika, pavyzdys(5 puslapiai)
  2007-10-28
 • Kalbos raida pirmaisiais dvejais gyvenimo metais

  Įvadas. Teorijos, aiškinančios kalbos raidą. B.Skinnerio teorija. A. Bandura. Chomsky teorija. Vygotskis. J.Bruneris. Motiniška kalba. Kalbos mokymosi etapai.
  Pedagogika, referatas(8 puslapiai)
  2006-06-08
 • Kalbos sutrikimai (2)

  Įvadas. Tyrimo tikslas. Ištirti mokinius, kurie turi neišplėtotą kalbą. Kalbos neišsivystymas. Žymus kalbos neišsivystymas. Vidutinis kalbos neišsivystymas. Nežymus kalbos neišsivystymas. Priežastys ir klasifikacija. Pradinukų, turinčių kalbos neišsivystymą žodynas. Pradinukų turinčių kalbos neišsivystymą, tyrimas. Išvados.
  Pedagogika, referatas(18 puslapių)
  2009-04-23
 • Kalėdinė vakaronė "Vilties liepsna"

  Kalėdinės vakaronės "Vilties liepsna" scenarijus. Renginio motyvacija. Idėja. Tema. Tikslas. Uždaviniai. Numatoma trukmė. Auditorija. Trumpas sumanymo aprašymas. Kalėdinio renginio planas. Dainų tekstai. Eilėraštis.
  Pedagogika, pavyzdys(10 puslapių)
  2009-06-01
 • Kalendorinės šventės vaikų darželyje

  Įvadas. Šventės vaikų darželyje. Švenčių ir pramogų reikšmė, jų rūšys. Švenčių turinys, jų organizavimas. Uždaros šventės. Kūčių vakaras darželyje. Šventės metų laikams paminėti. V. Viešos šventės. Kaip pasiruošti kai kurioms šventėms. Šventinė savaitė – Vėlinės. Kalėdos. Vasario 16 - oji Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Motinos malda. Užgavėnės. Melų diena. Velykos. Motinos diena. Sekminės – piemenėlių šventė. Išvados. Priedai (2).
  Pedagogika, kursinis darbas(25 puslapiai)
  2010-02-23
 • Kalendorinių švenčių organizavimo ypatumai vaikų darželyje

  Įvadas. Darbo tikslas- išsiaiškinti švenčių organizavimo ypatumus ikimokyklinėse įstaigose. Pagrindiniai kalendorinių švenčių organizavimo aspektai. Lietuvių kalendorinės šventės. Kalendorinių švenčių organizavimo metodika vaikų darželiuose. Kalendorinės šventės vaikų darželyje. Išvados.
  Pedagogika, kursinis darbas(19 puslapių)
  2011-03-23
Puslapyje rodyti po