Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Pedagogika>Pedagogikos referatai

Pedagogikos referatai (557 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Lytinis ugdymas

  Lytinis ugdymas. Temos naujumas ir aktualumas. Tyrimo problema. Lytinio akto ypatumų kategorija. Lytinių santykių patirties neturėjimo kategorija. Asmens seksualumo kategorija. Asmens autonomiškumo priimant sprendimus kategorija. Lytinės orientacijos diagnostikos kategorija.
  Pedagogika, referatas(6 puslapiai)
  2006-05-20
 • M. Mačernio didaktika

  Įvadas. "Naujosios mokyklos" principų taikymas mokant aritmetikos. Uždaviniai ir jų reikšmė. Veiklos mokyklos didaktikos principų aiškinimas. Naujoji arba veiklos, mokykla išvados.
  Pedagogika, referatas(8 puslapiai)
  2006-04-05
 • M. Montessori auklėjimo sistema

  M.Montessori asmenybė. Metodo principai. Metodo pagrindai. Jutrieji laikotarpiai ir paruošta aplinka. Metodo vertinimas. Montesoriška auklėtoja. Montessori metodo atradimai. M.Montessori metodas šeimoje. Praktiški patarimai tėvams.
  Pedagogika, referatas(12 puslapių)
  2005-05-30
 • Mano kūno kultūros mokytojas

  Įžanga. Koks mano kūno kultūros mokytojas. Kaip mokytojas savo patirtį taiko darbe. Kaip mokytojas dirba su įvairaus amžiaus ir fizinio pajėgumo mokiniais. Kaip geba savo metodus taikyti praktikoje. Išvados.
  Pedagogika, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-29
 • Mažylių gyvenimas ir žaidimo erdvė

  Kūdikystės ir ankstyvosios vaikystės pedagogikos referatas. Įvadas. Ankstyvosios vaikystės samprata. Mažylių žaidimai. Ikižaidybinė pakopa. Vienerių metukų vaikų žaidimai. Dviejų metukų vaikų žaidimai. Dviejų metukų vaikų žaidimai. Vaikų žaidimų klasifikacija. Mažylių žaidimo erdvė.
  Pedagogika, referatas(12 puslapių)
  2011-06-14
 • Medžiai - mano draugai

  Medžių orkestras. Žymių žmonių mintys. Medžių brolijoje. Iš medžių istorijos. Medžių terapija. Grožinės literatūros kūrinėliai. Medžių energija. Senolių pastebėjimai. Posakiai, posmai apie medžius. Miškas, medžiai patarlėse ir priežodžiuose. Greitakalbės. Mįslės apie medžius. Lietuvių liaudies dainos apie medžius. Žaidimai "Surask savo medelį – namelį". "Aš papasakosiu, o tu surask". "Atspėk medžio pavadinimą pagal sėklas ar vaisius". "Tamsią naktį miške". "Medis"(meditacinis). "Kelionė". "Lapeliai prie savo medelių". Didaktinis ž. "Atnešk tokius pat lapus". "Kaštonus į pintinę". "Surask tokios spalvos lapą". "Ar pažįsti medžius?". "Lapų loterija". "Visi į namus". "Eiguliai". "Vėjas ir lapai". "Miškas dega".
  Pedagogika, referatas(18 puslapių)
  2007-05-16
 • Menas ir mokslas

  "Menas ir mokslas - tai dvi simbolių sistemos, Kurios skirtingai perteikia žinias" (M. Csikszentmihalyi). Dailės disciplina mokykloje siekiama. Muzikinis ugdymas. Meno disciplinas. Kūrybiškumas. Bendravimas. Estetika. Kritiškumas.
  Pedagogika, referatas(10 puslapių)
  2006-11-14
 • Meninio ugdymo svarba ir rūšys

  Meninio ugdymo svarba. Meninio ugdymo tikslas ir uždaviniai. Meninio ugdymo rūšys. Dailė. Muzika. Teatras. Šokis. Išvados.
  Pedagogika, referatas(6 puslapiai)
  2006-05-23
 • Mentoriavimo modelis

  Įvadas. Sąvokos mentorius kilmė. Mokslinis mentoriavimo pagrindimas. Mentoriavimo veikla. Mentoriaus vaidmenys ir funkcijos. Mentoriavimo formos. Mentorius visuomenėje. Kodėl verta būti mentoriumi. Mentorius – mokytojų mokytojas. Išvados.
  Pedagogika, referatas(12 puslapių)
  2006-11-06
 • Miestučiai vaikystėje

  Miestučių kilmė ir istorija. Žaidimo pradžia. Žaidimai, iš kurių susikūrė "Miestučiai". Metodiniai nurodymai. Pratimai. Miestučių žaidimo taisyklės. Miestučių žaidimo variantai. Miestučių figūros gali būti tokios. Figūrų aprašymas.
  Pedagogika, referatas(8 puslapiai)
  2006-06-07
 • Mokyklos darbo perspektyvos

  Įvadas. Mokyklos uždaviniai. Ugdymo tikslo aspektai. Ugdymo tikslo aspektai skirtingose psichologijos srityse ir laikotarpiuose. Mokinių amžiaus periodizacija ir charakteristika. Perspektyvios mokyklos modelis. Išvados. Išnašos.
  Pedagogika, referatas(12 puslapių)
  2008-03-21
 • Mokyklos efektyvumas, jos tobulinimas

  Įvadas. Mokyklos efektyvumas. Efektyvių mokyklų bruožai. Penkių veiksnių modelis. Visapusiškas švietimo efektyvumo modelis. Mokyklos tobulinimas. Kaitos samprata. Mokyklos efektyvumas, jos tobulinimas. Išvados.
  Pedagogika, referatas(13 puslapių)
  2006-03-14
 • Mokyklos ir šeimos bendradarbiavimas

  Įvadas. Sėkmingas mokyklos ir šeimos ryšys. Šeimos ir pedagogo bendradarbiavimas. Bendravimas ir bendradarbiavimas: mokykla – šeima. Mokyklos ir šeimos partnerystės problemos ir jų sprendimo būdai. Mokyklos ir šeimos bendradarbiavimo formos. Išvados.
  Pedagogika, referatas(15 puslapių)
  2007-12-18
 • Mokyklos ir šeimos bendravimas ir bendradarbiavimas

  Įvadas. Pradinės mokyklos vaidmuo ugdant ateities žmogų. Sėkmingas mokyklos ir šeimos ryšys. Šeimos ir pedagogo bendradarbiavimas. Bendravimas ir bendradarbiavimas: mokykla – šeima. Tėvai mokyklos gyvenime. Klasės auklėtojo vaidmuo kuriant mokinių ir tėvų bendruomenę. Išvados.
  Pedagogika, referatas(12 puslapių)
  2006-11-15
 • Mokyklos ir šeimos sąveika

  Nagrinėjama kaip šeima turėtų bendradarbiauti su mokykla, Mokyklos ir šeimos bendradarbiavimo uždaviniai, Darbo su šeima formos, Mokinio šeimos pažinimo metodai, Tyrimas, Tyrimo tikslas: Išsiaiškinti, kokias bendravimo su šeima formas tėvai vertina palankiausiai.
  Pedagogika, referatas(19 puslapių)
  2004-11-23
 • Mokyklos vaidmuo mokinių sveikatos ugdyme

  Įvadas. Mokyklos vaidmuo mokinių sveikatos ugdyme. Sveikatos samprata. Mokyklos uždaviniai vaikų sveikatos programai įgyvendinti. Sveikatos ugdymo programų mokykloje ypatumai. Universalioji sveikatos ugdymo programa. Mokyklose atsirandančių sveikatos sutrikimų rizika. Išvados.
  Pedagogika, referatas(12 puslapių)
  2006-01-19
 • Mokyklų savivaldų sprendimai ir alternatyvūs būdai

  Įžanga. Mokyklų savivalda. Specifinės subjektų grupės: mokinių tėvai ir kiti visuomenės nariai, mokiniai, mokytojai. Alternatyvūs problemų sprendimo būdai. Išvados.
  Pedagogika, referatas(9 puslapiai)
  2006-04-05
 • Mokymas – pagrindinė mokyklos veiklos sritis

  Įvadas. Požiūris į žinias. Pamoka – pagrindinė mokymo organizavimo forma. Mokykla – ugdymo institucija. Mokymas – ugdymo priemonė. Išvados.
  Pedagogika, referatas(7 puslapiai)
  2008-01-01
 • Mokymasis bendradarbiaujant

  Įvadas. Mokymosi bendradarbiaujant kontekstas. Įprastinės ir bendradarbiaujančios grupės skirtumai. Mokytojo vaidmuo. Teigiamos tarpusavio priklausomybės stiprinimas. Netradiciniai pamokos metodai, kuriuos galima taikyti per bendradarbiavimo pamoka. Išvados. Priedas (1).
  Pedagogika, referatas(16 puslapių)
  2006-05-05
 • Mokymasis bendradarbiaujant (2)

  Įvadas. Tikslai. Mokymosi bendradarbiaujant kontekstas. Strategijų grupės. Mokytojo vaidmuo organizuojant pamokas. Išvados.
  Pedagogika, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-05
Puslapyje rodyti po